PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184532}

Pułapka

Hard Candy
7,0 44 346
ocen
7,0 10 1 44346
6,3 9
ocen krytyków
Pułapka
powrót do forum filmu Pułapka

dobry.

ocenił(a) film na 8

To dziwne wrażenie ,ze nagle zaczynamy kibicować pedofilowi (okazuje się ,że to nie zawsze gruby obrzydliwy starzec ) , który jest młodym , przystojnym i z pozoru normalnym facetem. A dziewczynka staje się dla nas ucieleśnieniem wszystkiego co najgorsze... to ciekawy zabieg artystyczny ,że widz tak naprawdę nie wie gdzie jest tu dobro ...może go nie ma wcale ?

ocenił(a) film na 8
bobels

Ja ani chwili mu nie kibicowałem, zasłużył na to co przeszedł. To była idealna lekcja dla niego

kamil_burchard

to czy zabil,to nie wiadomo.a ze sypial za malolatami,to pewnie sypial,ale jezeli malolaty same daja dupy,to na to nie zasluzyl.Sam znam takie 14,co siadaja starszym na Kuta**,a potem rozpowiadaja,ze byly pijane,i tego nie chcialy.Jak mlode dziewczyny chca sie bzykac,to niech faceci korzystaja,bo co to za ronica,czy bedzie sie bzykala z gosciem w swoim wieku,czy ze starszym ?

ocenił(a) film na 8
MJ1990

Dokładnie!

użytkownik usunięty
MJ1990

Nie zgadzam się z tym, co piszesz. Świadomość czternastoletniej dziewczynki jest inna niż dorosłej kobiety. Dziewczynka w wieku 13-14 lat to nadal dziecko, emocjonalnie niegotowe do do odpowiedzialnych decyzji w sferze seksualnej. Jej wrażliwość i zdolność oceny sytuacji nie zawsze pozwala dokonać racjonalnego, samodzielnego wyboru, dlatego to dorośli powinni je chronić. A dorosły mężczyzna ma być nie tylko dojrzały fizycznie, ale intelektualnie, emocjonalnie i moralnie. Podobne Twojemu pojmowanie tej kwestii przywodzi mi na myśl nieodmiennie Humberta Humberta z "Lolity". Okropieństwo!

ocenił(a) film na 7
MJ1990

Zabił prawdopodobnie do spółki z tym drugim,który zwalił na niego winę a to dlatego,że również i następna ofiarę ewidentnie chciał zabić wtedy gdy gonił ja po dachu to jest oczywiste,że maił wiecej na sumieniu niż sypianie i obserwowanie.

ocenił(a) film na 1
bobels

Spoiler alert!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones