PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184532}

Pułapka

Hard Candy
7,0 44 348
ocen
7,0 10 1 44348
6,3 9
ocen krytyków
Pułapka
powrót do forum filmu Pułapka

Ponad godzina znęcania się 14-letniej dziewczynki nad facetem, o którym nie wiadomo prawie do końca, czy rzeczywiście jest winny czy nie. Bez względu na to, co facet zrobił, ona nie jest wcale od niego lepsza i zakrawa na pscyhopatkę. Niesmak nie znika nawet po zakończeniu filmu. I kto tu jest naprawdę pokręcony i chory? Chyba ten, kogo bawi okruceństwo.
Dziwię się, że ten film ma tak dobre recenzje i tyle osób zachwyca, ale każdy może miec własne zdanie. To jest moje.

ocenił(a) film na 3
Nodoka

Zgadzam się w 100%. Film jest męczący, wątki niewytłumaczone i tak na prawdę nie wiadomo kto za co i po co.

użytkownik usunięty
adelle

widzę że nie tylko mi się nie podobało. nuda i przykre widoki. nie mogłam już patrzeć na ellen page

użytkownik usunięty
Nodoka

nie zgodzę się z tobą
,, o którym nie wiadomo prawie do końca, czy rzeczywiście jest winny czy nie,, - to było oczywiste że był winny , po co trzymałby w tym sejfie zdjęcie tej dziewczyny ?
,, I kto tu jest naprawdę pokręcony i chory? Chyba ten, kogo bawi okruceństwo,, - przecież to on umawiał się z młodymi dziewczynami , nie mówie że ona nic nie zrobiła

ok, skoro tak uważasz.

I jaki dorosły pije wódkę z czternastolatką??? Już za samo to należy się kara

Atina12

Eee... no tak... mega szokujące....

Nodoka

he he he :)))

Atina12

Ech :) Przepraszam za sarkazm. Ogólnie to się zgadzam, że dupek powinien ponieść karę, ale taki poziom sadyzmu, nawet w imię sprawiedliowści, wydał mi się przesadzony... Przykro mi się na to patrzyło ogólnie...
A z tą wódką to wszyscy powinnismy ostroznie! ;) I mali i duzi.

ocenił(a) film na 10
Nodoka

Właśnie to był zamysł tego filmu; nie chciano pokazać grzecznej i niewinnej dziewczynki. Jasna sprawa, że zachowała się okrutnie, tak samo jak ten facet. W tym filmie nie ma dobrej i złej postaci; właśnie to jest najlepsze!
Jeśli film wzbudza emocje typu obrzydzenie, niesmak itd, to prawdopodobnie tak miało być i jeśli cały ten sztab ludzie oczekiwał takich reakcji to je uzyskał i może być z siebie dumny. Dla mnie ten film to majstersztyk, naprawdę.

ocenił(a) film na 9
Nodoka

Ale czy właśnie nie ciekawsze są filmy, w których nie od razu wiadomo kto jest dobry, a kto zły? Gdzie trzeba pogłówkować i przez cały film widz zastanawia się, jaka jest prawda?

haynee86

Cały kontekst mojej wypowiedzi odnosi się do sadyzmu i do tego konkretnego filmu, a nie do wszystkich innych. Ten film bardziej mnie zirytował niż zaciekawił, więc odpowiedź na Twoje pytania brzmiałaby "to zależy".

Nodoka

Widze ze ktoś tu nie zrozumiał filmu.
Był winny a dowodów w filmie było mnóstwo trzeba byc slepym i głuchym aby ich nie zauwazyc.
Jak można oglądac film i nie wiedziec ze to była zemsta! bo ta owa psychopatka była przyjaciółką zamordowanej.
Jak mozna nie zauwazyc ze przypadkiem sie w jego domu nie znalazła, tylko wszystko dokładnie uknuła.
Czizas jak wy te filmy oglądacie...łojezu

sethneil

Wow, po co się tak unosisz? To szkodliwe dla zdrowia. I to Ty czegoś tu nie zrozumiałeś albo nie doczytałeś, ale spoko, szanuję i tak Twoją opinię, nawet jeśli jest utrzymana w nieco obraźliwym tonie. Cóż - to w końcu internet i takie rzeczy się zdarzają. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Nodoka

zgadzam się z opinnią sethneil , trzeba byc ślepym i głupim by nie zrozumieć filmu - wszystko podane na tacy. Wystarczy trochę myśleć ;p Film daje do myślenia małolatom ,że nie pisze się z obcymi a tym bardziej nie wchodzi się do ich gniazda.

nick6

Przynajmniej tego tak nie przeżywasz jak on ;)
I moim skromnym zdaniem w tym filmie nie jest "wszystko podane na tacy" .
Nie wiem, czy to do mnie konkretnie o tej "ślepocie i głuchocie", ale jeśli tak, to niesłusznie, bo jeśli ktoś dokładnie przeczyta mój post, to będzie wiedział, że zrozumiałam film, wiem, o co chodziło i co autor chciał osiągnąć. Ale nie zachwyciło mnie to aż tak jak niektórych.

ocenił(a) film na 9
Nodoka

Rozumiem. ''Trzeba byc ślepym i głupim'' to była bardziej przenośnia niż ogólnie konkretnie skierowane słowa do danej osoby:) Oczywiście są gusta i guściki i nie ma co się kłócić. Bo ile ludzi tyle zdań :) Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones