PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184532}

Pułapka

Hard Candy
7,0 44 348
ocen
7,0 10 1 44348
6,3 9
ocen krytyków
Pułapka
powrót do forum filmu Pułapka

Też uważam, że zupełnie nie ma t realizmu. Z resztą, skąd się biorą takie chore dzieci? /: Dodatkowo w ostatniej scenie mógł spokojnie tą dziewczynkę obezwładnić i wezwać pomoc. Nie chodzi o to, że biorę zbyt dosłownie to, co jest w filmie, ale jakbym chciała obejżeć dramat-SciFi, to bym włączyła jakieś anime... /: Żenua.

użytkownik usunięty
Dri7

Żenua to są małolaty oglądające filmy których nie są w stanie rozumieć.

Ok, wchodze w głupkowatą dyskusję, odpalamy twój poziom, jedziemy z koksem: Jeff obezwładnia Haley, tak jak w swej błyskotliwosci zauważyłeś(łaś) bez najmniejszego problemu... i co dalej?? Przypominam, że w drodze jest jego (była?) dziewczyna. Ale olejmy ją. Byłej dziewczyny nie ma, hipotetycznie oczywiście- Jeff obezwładnia 14letnią dziewczynę i co dalej- 'wzywa pomoc'- dzwoni na policję i opowiada że ona taka niedobra związała go, odurzyła, chciała wykastrować itd... Prosta sytuacja- słowo przeciw słowu: Jak myślisz komu uwierzy policja- przerażonej 14latce czy podejrzanemu facetowi po trzydziestce z mieszkaniem wytapetowanym zdjęciami nieletnich modelek???

Myślę, że w całej tej swojej przybiegłości i życiu w kłamstwie spokojnie mógł coś z nią zrobić - ogluszyć, a potem... cokolwiek... a schowek na te zdjęcia miał, więc myślę, że nie byłoby z tym problemu... Plus powiedzenie byłej, że ktoś po prostu zrobił mu kawał, ukradł laptopa... cokolwiek. Naprawdę nie wierzę, że facet, który narobił tyle świństw tym razem słuchałby popapranej 14-latki.
P.S. żeby być modelką z reguły dobrze by było zaczynać w wieku ok. 16 lat, niektóre robią to jeszcze wcześniej, także mieszkanie w ich zdjęciach to nei dziwota.

ocenił(a) film na 1

Wezwać pomoc niekoniecznie, ale po prostu mógł ją wyrzucić z domu i bajka by się skończyła, thats all.

ocenił(a) film na 2
NamiKissyKissy

zrobiliby jej testy psychologiczne i wyszloby ze jest popier*dolona;/
poza tym no bez jaj,laska niby 14 a koles ponad 30 i nie dał jej rady ? i na koncu sie zabił choc mial wybor? porazka PORAZKA
poza tym kazdy ma swoj gust filmowy i jeden lubi ogladac to drugi tamto wiec nie pisz Wielki_K............... ze ktos jest małolatem który nie kapuje filmu bo studiuję pedagogikę i po prostu takie filmy do mnie nie trafiają. tyle.

użytkownik usunięty
theo0

Rzeczywiście- studiowanie pedagogiki to najlepsza rekomendacja dobrego gustu filmowego, można powiedzieć że każdy student pedagogiki to nieomylny znawca kina.

Podpowiadam, że szeroko rozumiane bycie gimbusem to nie jest kwestia wieku, tylko dojrzałości i ogólnej postawy. Swoją drogą pewnie znasz starą zagadkę z Uniwersytetu Łdz: Kiedy student nie kończy pedagogiki?? Kiedy wcześniej wpadnie pod tramwaj.

Hahaha, dobre. Choć sama jestem po pedagogice:P

ocenił(a) film na 8
theo0

z niektórymi pacanami, którzy mają w sobie cechy doroty rabczewskiej po prostu dalej nie polemizować, jak Smuda (i słynna doroti) nie potrafi przyznać się do błędu lub zbytniego wyolbrzymienia tego co chciał przekazać ;)

ocenił(a) film na 2

co Ty gadasz, na takie cos jest dochodzenie, policja ktora by przyjechala (młode ciołki) moze by nie uwierzyli, zgarneli by obie osoby ale wszystko by sie wyjasnilo. Zrozum ze uwierzyc by nie mogli na poczatku ale pozniej wszystkie dowody wskazywałyby prawde...
Film ciekawy, jednak ostatnia scena mnei rozwaliła, przeciez mogl dziewczynke obezwładnic, szczegolnie jak jest sie dobrze zbudowanym wystarczy skoczyc i łape wykręcic, a ten nóż nie był mu w ogole potrzebny!!!
a tak wgle jest cos czego nie zrozumiałem... ona go wykastrowala czy tylko porozcinała aby była krew? bo potem jak sie uwolnil z tego łoża to powiedzial "O Boże jestem cały" ... nie zrozumialem tego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones