PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184532}

Pułapka

Hard Candy
7,0 44 346
ocen
7,0 10 1 44346
6,3 9
ocen krytyków
Pułapka
powrót do forum filmu Pułapka

Lubię tę aktorkę, ale tutaj zagrała katastrofalnie. Zupełnie nie pasowała do tej roli. Wypowiadane przez nią dialogi, mimika, uczucia były sztuczne, aż do bólu. W "Peacock", "Amerykańska zbrodnia" bardzo dobre role, zaś "Juno" to póki co jej najlepsza rola. Po "Hard Candy" odstawiam na bardzo długi czas filmy z jej udziałem.

ocenił(a) film na 6
bandofbrothers

Przyznam szczerze, że E. Page w tym filmie całkiem nieźle wypadła. Choć sam film jakoś bardzo mnie nie zachwycił.

użytkownik usunięty
bandofbrothers

Slepi jestescie? ;) Ona jest zajebista aktorka.

Jest dobrą aktorką, ale niektórzy aktorzy do niektórych ról po prostu nie pasują. Jak się dobrze przypatrzeć to Ellen nie pasowała do tej roli. Uważam, że zarówna Amanda Seyfried jak i Emma Stone wypadłyby o niebo lepiej.

użytkownik usunięty
bandofbrothers

Jestem przeciwnego zdania. Jest bardzo dobra aktorka i wyszla fenomenalnie w tym filmie.

ocenił(a) film na 8

nikogo innego bym w to miejsce nie umieścił

ocenił(a) film na 10
Mayurii

Też jestem tego zdania. Świetnie się wcieliła w role czyniąc film lepszym;)

ocenił(a) film na 8

zgadzam się, że jest świetna :O (do tego bardzo ładna) Film bardzo dobry.

ocenił(a) film na 7
bandofbrothers

Amanda albo Emma w roli psychopatycznej pseudo-ofiary? Nie widzę tego. Elen pasowała tu idealnie. Szczególnie to przejście od "słodkiej idiotki" do zawziętej mścicielki wyszło jej perfekcyjnie.

ocenił(a) film na 1
bandofbrothers

racja, totalnie mnie nie przekonała...

ocenił(a) film na 3
bandofbrothers

Nawet absurdalna fabuła filmu nie była tak irytująca jak teatralna gra tej aktorki i denne teksty jej postaci.

ocenił(a) film na 8
bandofbrothers

Moim zdaniem lepiej zagrałaby Jodelle Ferland.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones