PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184532}

Pułapka

Hard Candy
7,0 44 346
ocen
7,0 10 1 44346
6,3 9
ocen krytyków
Pułapka
powrót do forum filmu Pułapka

Dylemat

ocenił(a) film na 7

Film generalnie ma swoje dobre i złe strony stąd miałam duży dylemat jaką ocenę mu dać. Poszłam jednak w tą lepszą stronę starając się zapomnieć o tragicznej wręcz fabule i logice. Koleś biega chwile po kastracji, a młoda dziewczynka idzie z nim łeb w łeb w przepychanki. Cała tematyka i to co robią bohaterowie wydaje mi się przez cały czas trwania filmu co najmniej dziwne. Więc skąd taka wysoka ocena?
Po pierwsze ujęcia, sposób prowadzenia kamery, kolory - cudnie. Tak jak ktoś już napisał każde ujęcie ma swój sens, swój kolor, bardzo dobrze i w bardzo interesujący sposób przedstawia konfrontacje, twarze, psychologie postaci. Po drugie gra aktorska - jak dla mnie duży plus, widać było niezwykłe wręcz relacje między dwoma bohaterami - z jednej strony chęć zemsty, z drugiej strony jakieś dziwne współczucie. Oboje grali bardzo przekonująco i mieli ciekawą "synergię". Rzadko można to zaobserwować w filmach.

ocenił(a) film na 7
boskabestia

On nie był wykastrowany,chyba nieuważnie ogladałaś :D

ocenił(a) film na 7
aronn

Jak nie? W filmie obcięła mu jajka.

ocenił(a) film na 7
boskabestia

przecież jak sie uwalnia to patrzy na dół i widzi,że to było na niby,mówi coś takiego:Jestem cały?Niemożliwe!
Obejrzyj sobie jeszcze raz ten moment.Generalnie główna bohaterka zrobiła mu pranie mózgu tak jak to było w:"Grze".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones