PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184532}

Pułapka

Hard Candy
7,0 44 346
ocen
7,0 10 1 44346
6,3 9
ocen krytyków
Pułapka
powrót do forum filmu Pułapka

Chory film!

ocenił(a) film na 10

Zdecydowanie 10/10! Jeśli jesteś fanem gatunku, po prostu musisz to zobaczyć. Stanowczo odradzam ludziom o słabych nerwach.

ocenił(a) film na 3
marcinbelc

Dlaczego odradzasz film ludziom o słabych nerwach ? nie ma tam nic takiego więc o co chodzi ? scenę kastrowania gdzie nawet nic nie było pokazane ? film nudny , irytujący i męczący.Widzę że mało widziałeś filmów gdzie można powiedzieć że nie dla ludzi o słabych nerwach.

JasonV

wg mnie podobnie jak w horrorze najbardziej straszy to czego nie widać...podobnie w tym filmie omawiana scena jest dość mocna...jak na kino...

użytkownik usunięty
marcinbelc

spodziewałam się wielu ostrzejszych scen-nawet czekałam na moment, gdy on się uwolni i ją ukarze:) to byłoby chore. ale tutaj musiało wygrać dziecko, dziecko-sprawiedliwość, które jako uosobienie milionów ofiar pedofilów, stało wyżej i intelektualnie i psychicznie i nareszcie fizycznie nad marnym pedofilem! była od niego dojrzalsza, i była też sprawiedliwa, nie była potworem-dała mu szansę-na samym końcu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones