PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184532}

Pułapka

Hard Candy
7,0 44 335
ocen
7,0 10 1 44335
6,3 9
ocen krytyków
Pułapka
powrót do forum filmu Pułapka

5na10

ocenił(a) film na 5

Nie potrafię ocenić tego filmu dlatego daje średnią ocenę...z jednej strony ciekawa byłam co nastąpi dalej z drugiej główna bohaterka była okropnie irytująca... Niby ciekawy, a jednak czegoś mu brakowało dlatego nie potrafię go do końca ocenić...

sim2011

Ja oceniam na 3/10... dziwny ten film... Aktorkę lubię z "Juno", nie wiem czy oglądałeś/łaś ... ogólnie 3.

ocenił(a) film na 5
rosaria

Oglądałam ale nawet nie zwróciłam uwagi, ze to ta sama aktorka:)nie wiem czemu w tym filmie mnie tak denerwowała jej gra...

sim2011

I właśnie na tym to miało polegać :) Ellen zagrała w tym filmie taką postać,która widza miała poirytować :) Co do samego filmu przeciętny...Najbardziej raziły nieracjonalne momenty w scenariuszu...Nie polecam jakby nie było :)

ocenił(a) film na 5
David_Haye

nie przepadam za tą aktorką bo ona także w Juno była wnerwiająca więc nie jestem pewien czy specjalnie tu miała irytować, film dość nudny więc aż się ucieszyłem jak akcja się przeniosła na ten dach gdzie nastąpił dość ciekawy finał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones