PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468699}
4,7 232
oceny
4,7 10 1 232
Śmierć siedemnastolatka
powrót do forum filmu Śmierć siedemnastolatka

Totalnie bez sensu, właśnie zaczynał mi się podobać, można było zrobić z tego niezły dramat sądowy, a tu koniec :|

ocenił(a) film na 2
digi_hardcore

A co było na końcu? Jak się skończyło? Bo nawet nie chciało mi się obejrzeć do końca..

ocenił(a) film na 2
ulka96

Matka Jasona przeprowadziła swoje śledztwo. Odwiedziła club ze striptizem, powiązała śmierć striptizerki ze śmiercią swojego syna, przysnęła Cody'ego, następnie Ty'a i odkryła całą prawdą. Nie wierzyła w samobójstwo, nie miała jednak dowodów, że to Cody z bratem podali jej synowi środek nasenny w śmiertelnej dawce. Okazało się, że siostra zmarłego siedemnastolatka ma w pracy koleżankę, której chłopak włamuje się zawodowo do cudzych komputerów. Włamał się na komputer Cody'ego i odzyskał usunięty plik - podrobioną receptę na środki nasenne. Wszystko było pokazane w niezwykle emocjonujący sposób. Zanieśli policji wydruk tej recepty, jakiś posterunkowy rzekł "przejmujemy sprawę" i aresztowali podłych braci. Potem pokazali napis: 8 miesięcy później i ujęcie na gazetę, że Cody i Gabe zostali skazani. Matka zmarłego siedemnastolatka ze swoją córką powiesiły na chrześcijańskiej choince żydowską gwiazdę ze zdjęciem Jasona, powiedziały zaśmiewając się jakiś suchy tekst wspominkowy, że w trakcie przedstawienia Bożonarodzeniowego grał renifera i odpadało mu od głowy poroże. The End.

ocenił(a) film na 2
Kung_Fu_Master

Haha, dzięki wielkie!

ocenił(a) film na 2
ulka96

Noooo jak to oceniać, bez oglądnięcia do końca? :/

ocenił(a) film na 2
maybac

Luzik, już obejrzałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones